NOWEJ GENERACJI FOLIE OCHRONNE PPF

Zachowaj blask na lata.

Idealna powłoka

IDEALNA POWŁOKA IDEALNA POWŁOKA

Trwałość

Na trwałość folii ochronnych PPF w naszym Centrum wpływa:

  • Korzystanie z folii ochronnych PPF wyłącznie klasy Premium
  • Jakość prac przygotowawczych do aplikacji folii – odpowiednio przygotowana powierzchnia ma ogromne znaczenie dla siły dopasowania materiału (czysta, wolna od zadrapań i jakichkolwiek zanieczyszczeń powierzchnia powoduje lepsze wiązanie kleju)
  • Aplikacja materiału wyłącznie przez doświadczonych instalatorów folii PPF
  • W przypadku przewidywanych zagrożeń czynnikami środowiskowymi uzupełnienie dodatkowymi produktami dedykowanymi do PPF - powłoki nanoceramiczne
  • Zachowywanie okresu gwarancyjnego, po którym należy usunąć lub wymienić folię z lakieru

Dodatkowe zabezpieczenie.

Jesteśmy przygotowani odpowiedzieć na najbardziej wymagające oczekiwania, stąd obok folii ochronnej PPF dostarczamy również dedykowane powłoki nanoceramiczne do folii PPF, które stanowią warstwę wzmacniającą użyteczność samej folii. Po zastosowaniu dodatkowej powłoki, zabezpieczenie, ochrona i wygląd lakieru osiągają kolejny wymiar. Powłoki o których mowa są płynną forma kwarcu lub szkła, która wnika w górną warstwę PPF, tworząc wyjątkowo gładką i płaską powierzchnię. Powłoka ceramiczna może chronić osłony reflektorów, szkło, włókno węglowe i folię winylową. Po nałożeniu pozostawia hydrofobową powierzchnię, która powoduje, że woda, kurz, gruz, soki drzewne, odpryski robaków i mniej podatne na przywieranie. Osiągamy wówczas efekt super hydrofobowym. Folia ochronna PPF nie jest jedynym zabezpieczeniem lakieru dostępnym na rynku, jest jednak niekwestionowanym liderem w branży i warto w ten materiał inwestować.

Zachęcamy poznać produkt i zrealizować aplikację właśnie z nami:

Zamów wycenę

Folia zapewnia niemal kompletną ochronę przed czynnikami zewnątrznymi i mikro zarysowaniami powstałym pdczas użytkowania pojazdu.

Więcej o korzyściach zastosowania folii PPF

Współpraca

Zdecyduj czego oczekujesz, a my podzielimy się wiedzą jak to osiągnąć. Dostarczmy rozwiązanie na lata zapewniając odpowiednią hydrofobowość, samoregenerację nawierzchni, grubość materiału, odpowiedni kolor i trwałość.

Kontakt

Biuro
Tel: 515 191 505
E-mail: carmaga@carmaga.pl


Dystrybucja folii oraz szkolenia
Tel: 570 504 580
E-mail: dystrybucja@carmaga.pl


Przejdź do formularza