Carmaga

O nas

Nowej generacji folie ochronne CARMAGA to produkty udoskonalone i wychodzące naprzeciw potrzebom klientów , a jednocześnie potrzebom instalatorów PPF , aby zainstalowany produkt spełniał najbardziej wymagające oczekiwania dotyczące wyglądu, właściwości , łatwości instalacji folii ochronnych.


CARMAGA to produkty opracowane w czasie wieloletnich badań laboratoryjnych razem z instalatorami folii ochronnych PPF, którzy szukali udoskonaleń w produktach PPF dostępnych na rynku, a które nie spełniały ich oczekiwań. Najnowsze osiągnięcia zastosowane w produktach folii ochronnych CARMAGA pozwoliły na zaprezentowanie produktów nowej generacji w segmencie ochrony lakieru Paint Protection Film. Wykorzystanie w 100% komponentów w naszych foliach z takich krajów jak USA, Japonia, Hiszpania pozwalają oferować Państwu produkty klasy PREMIUM, których właściwości dają gwarancję zabezpieczenia lakieru na długie lata.

Czym się wyróżniają nasze folie:


 1. WIZUALNIE – szklistość na najwyższym poziomie, zwiększają połysk lakieru;
 2. KLAROWNOŚĆ – bardzo wysoka przejrzystość
 3. SAMOREGENERACJA – top coat z molekułami pozwala ograniczyć powstawanie zarysowań, a pod wpływem ciepła rysy zanikają;
 4. HYDROFOBOWOŚĆ/ SAMOCZYSZCZENIE – niesamowite właściwości zrzutu wody, zanieczyszczeń;
 5. ELASTYCZNOŚĆ – rozciągliwość folii wspomaga prawidłową instalację bez nadmiernego naprężenia;
 6. NOWOCZESNY KLEJ – nie pozostawia śladów, ułatwia poprawną instalację (bez przeciągnięć i linii adhezyjnych), a także nie uszkadza lakieru samochodowego.


Jakie właściwości dodatkowo posiadają nasze folie CARMAGA:


 • ochrona przed odpryskami, kamieniami, zarysowaniami
 • ochrona UV / zatrzymują płowienie lakieru
 • ochrona przed chemią
 • ochrona przed owadami, wżerami organicznymi
 • ochrona przed rdzą/ korozją
 • produkty w ofercie odporne na plamy

Współpraca

Zdecyduj czego oczekujesz, a my podzielimy się wiedzą jak to osiągnąć. Dostarczmy rozwiązanie na lata zapewniając odpowiednią hydrofobowość, samoregenerację nawierzchni, grubość materiału, odpowiedni kolor i trwałość.

Kontakt

Biuro
Tel: 515 191 505
E-mail: carmaga@carmaga.pl


Dystrybucja folii oraz szkolenia
Tel: 570 504 580
E-mail: dystrybucja@carmaga.pl


Przejdź do formularza